Advertisement

Zrušení facebok účtu

badoo přihlášeníO faceboku se mluví všude a proto ho kde kdo zkusí, založí účet a pár týdnů zkouší, nicméně co když se fanouškem Faceboku nestane, nebo je proti socializaci obecně? Jednoduše chce účet zrušit. Facebook sám o sobě nabízí v administraci Deaktivaci, což účet jen zamrazí, takže se můžete kdykoliv vrátit. Všechna vaše data samozřejmě zůstávají. Tudy cesta nevede, pokud se chce účtu zbavit navždy. Jak na to naleznete níže.

Deaktivovat nechceme, jak tedy účet smažeme nadobro? To je ale tak trochu schované, nedostanete se k němu ze žádného menu nebo nastavení. Formulář sídlí na samostatné stránce: formulář na smazání facebookového účtu. Přihlašte se, budou po Vás chtít heslo ještě jednou, zadejte ho, vyplňte pár jednoduchých formulářů a poté se dostane účet do procesu mazání. 14 dní se do něj máte možnost stále přihlásit a právě přihlášením celý proces mazání zrušíte. Pokud tedy vážně stojíte o smazání účtu, nesmíte se do něj už přihlásit.

Přihlášení

 
Sponzorované odkazy
Badoo seznamka funguje jako všechny ostatní seznamky. Seznamka Liberec je tu pro všechny, kdo hledají partnera či parnerku z Liberce a okolí! REMY clip in vlasy vysoké kvality.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů