Advertisement

Facebok skupiny

badoo přihlášeníMáte nějakého koníčka? Radi chodíte do posilovny nebo sbíráte známky, popřípadě jste nadšeným fanouškem nějakého konkrétního filmu, nebo jen žánru? Právě pro Vás jsou ideální tzv. „skupiny“ na Faceboku, které sdružují uživatele se stejným zájmem. V těchto skupinách můžete diskutovat, přidávat fotografie či videa a v podstatě se jedná o taková úzce zaměřená diskuzní fóra. Skupiny nejsou ale omezeny jen pro zájmy či koníčky. Svou skupinu na Faceboku si může založit prakticky každý a to na libovolné téma, které ale samozřejmě nesmí být v rozporu s pravidly Faceboku. Ptáte se, jak si takovou vlastní skupinu na Facebooku vytvořit?

V dolní části stránky Faceboku najdete panel s několika ikonami a Faceboku chatem. Klikněte na třetí ikonu zprava s označením „Skupiny“ a dostanete se na výpis založených skupin. V pravé horní části tohoto výpisu najdete tlačítko „+ Vytvořit novou skupinu“, na které klikněte. Záhy se Vám objeví jednoduchý formulář důležitý pro založení skupiny. Vyplňte jeho jednotlivá políčka a odešlete. Vaše právě vytvořená skupina je ihned funkční a Vy můžete pozvat své kamarády a známé.

Skupina nemusí mít oficiální a formální charakter. Je určena spíše pro sdružení nějaké skupiny lidí a výměnu informací mezi nimi. Není tolik cílena na propagaci něčeho oficiálnějšího, jako jsou weby, média, firmy nebo známé osobnosti. Skupiny také mají omezenější možnosti. Skupina může mít maximálně 5000 členů. Jsou zde jen minimální možnosti jak si upravit skupinovou stránku.

Přihlášení

 
Sponzorované odkazy
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund. Badoo seznamka funguje jako všechny ostatní seznamky. Seznamka Liberec je tu pro všechny, kdo hledají partnera či parnerku z Liberce a okolí! REMY clip in vlasy vysoké kvality.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů